AR06BTBV3242
MFR.Part #
AR06BTBV3242
JLCPCB Part #
C7077762
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS