ARG03BTC8062
MFR.Part #
ARG03BTC8062
JLCPCB Part #
C2684578
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS