ARG02BTC6200
MFR.Part #
ARG02BTC6200
JLCPCB Part #
C2684534
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS