ARG06FTD3001
MFR.Part #
ARG06FTD3001
JLCPCB Part #
C2984544
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS