CR-02FL6---10K
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
CR-02FL6---10K
JLCPCB Part #
C406733
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS