ARG06DTC1402N
MFR.Part #
ARG06DTC1402N
JLCPCB Part #
C1509672
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS