AR02BTC2841
MFR.Part #
AR02BTC2841
JLCPCB Part #
C5554487
Description
-55℃~+155℃ 2.84kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS