ARG05FTC1001
MFR.Part #
ARG05FTC1001
JLCPCB Part #
C218388
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS