AR03BTBX2053
MFR.Part #
AR03BTBX2053
JLCPCB Part #
C7216777
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS