ARG05DTC9101
MFR.Part #
ARG05DTC9101
JLCPCB Part #
C2689490
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS