AR03BTCX8062A010
MFR.Part #
AR03BTCX8062A010
JLCPCB Part #
C374536
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS