ARG05DTC1300
MFR.Part #
ARG05DTC1300
JLCPCB Part #
C2686491
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS