AR05DTBW1500
MFR.Part #
AR05DTBW1500
JLCPCB Part #
C2984396
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS