PCD0503KT121
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
PCD0503KT121
JLCPCB Part #
C324304
Package
2220
Description
1.2Ω 120uH 580mA Unshielded Inductor ±10% 2220 Power Inductors ROHS