ARG05BTC97R6N
MFR.Part #
ARG05BTC97R6N
JLCPCB Part #
C2686448
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS