ARG06BTC1500
MFR.Part #
ARG06BTC1500
JLCPCB Part #
C2984501
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS