AR06BTCV2200
MFR.Part #
AR06BTCV2200
JLCPCB Part #
C6124980
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS