ARG05BTC8063
MFR.Part #
ARG05BTC8063
JLCPCB Part #
C2828713
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 806kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS