AR05BTBW1003
MFR.Part #
AR05BTBW1003
JLCPCB Part #
C6124947
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS