AR05DTCW1001
MFR.Part #
AR05DTCW1001
JLCPCB Part #
C319814
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS