ARG05BTC6800
MFR.Part #
ARG05BTC6800
JLCPCB Part #
C2828692
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 680Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS