AR02BTC5601
MFR.Part #
AR02BTC5601
JLCPCB Part #
C317923
Description
-55℃~+155℃ 25V 5.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS