AR03BTBX4642
MFR.Part #
AR03BTBX4642
JLCPCB Part #
C7077674
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS