ARG05BTC1822N
MFR.Part #
ARG05BTC1822N
JLCPCB Part #
C2902862
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 18.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS