ARG02BTC1153
MFR.Part #
ARG02BTC1153
JLCPCB Part #
C5266097
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS