ARG05BTC2403
MFR.Part #
ARG05BTC2403
JLCPCB Part #
C2828759
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 240kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS