ARG03BTC6982
MFR.Part #
ARG03BTC6982
JLCPCB Part #
C2684571
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS