AR05BTBW8871
MFR.Part #
AR05BTBW8871
JLCPCB Part #
C7216947
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS