ARG03BTC1200
MFR.Part #
ARG03BTC1200
JLCPCB Part #
C5266118
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS