AR06DTDV5101
MFR.Part #
AR06DTDV5101
JLCPCB Part #
C319566
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS