ARG05FTC8062
MFR.Part #
ARG05FTC8062
JLCPCB Part #
C218703
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 80.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS