ARG02FTC4872
MFR.Part #
ARG02FTC4872
JLCPCB Part #
C284591
Description
-55℃~+155℃ 48.7kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS