AR06BTCV8202
MFR.Part #
AR06BTCV8202
JLCPCB Part #
C5568983
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS