AR05BTBW1541
MFR.Part #
AR05BTBW1541
JLCPCB Part #
C5568756
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS