AR06BTCV2741
MFR.Part #
AR06BTCV2741
JLCPCB Part #
C3015167
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS