ARG03BTC2871
MFR.Part #
ARG03BTC2871
JLCPCB Part #
C2683026
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.87kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS