AR06DTCV7502
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR06DTCV7502
JLCPCB Part #
C319489
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS