AR05FTBW0220
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR05FTBW0220
JLCPCB Part #
C2828860
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS