AR05BTBW0200
MFR.Part #
AR05BTBW0200
JLCPCB Part #
C7216895
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS