AR05BTCW0750
MFR.Part #
AR05BTCW0750
JLCPCB Part #
C319470
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS