AR05BTC1003
MFR.Part #
AR05BTC1003
JLCPCB Part #
C374665
Description
-55℃~+155℃ 100V 100kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS