AR06DTDV0510
MFR.Part #
AR06DTDV0510
JLCPCB Part #
C319536
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 51Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS