AR05BTBW8872
MFR.Part #
AR05BTBW8872
JLCPCB Part #
C6861751
Description
-55℃~+155℃ 125mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS