AR06BTCV2872
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR06BTCV2872
JLCPCB Part #
C6466416
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS