AR03BTCX16R9
MFR.Part #
AR03BTCX16R9
JLCPCB Part #
C7216836
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS