AR05BTBW0100
MFR.Part #
AR05BTBW0100
JLCPCB Part #
C724882
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS