AR03FTDX2R49
MFR.Part #
AR03FTDX2R49
JLCPCB Part #
C412393
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS