AR05BTDW0300
MFR.Part #
AR05BTDW0300
JLCPCB Part #
C319646
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 30Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS