AR03DTDX0470
MFR.Part #
AR03DTDX0470
JLCPCB Part #
C319575
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS