AR06BTCV1150
MFR.Part #
AR06BTCV1150
JLCPCB Part #
C5554775
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS